KONST / Litografier / Färglitografi 15565153
nr 1556 5153
Bertil Warnolf
(f. 1950), Sverige
"Balansakt". Avskuren litografi med infogad signatur och dedikation, 43x37 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 59x53 cm. Signerad
Bertil Warnolf, född 1950 i Malmö, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 augusti 2023
kl 20:47:33
16/8 20:33:51
500 kr
21/8 19:19:20
Bertil Warnolf
Läs mer om Bertil Warnolf